• Čajová siesta a ochutnávka čajov

• Poslednými výstupmi projektu "Čo lieči ľudskú dušu" v rámci programu "Zdravá duša školy" Nadácie Orange bol teambuilding pedagogických zamestnancov a čajová siesta spojená s prednáškou a ochutnávkou čajov, ktorú viedol pán Richard Kubala z Čajovne Alchýmka zo Spišskej Novej Vsi. Dozvedeli sme sa informácie o histórii čajov a čajovej kultúry a videli sme rôzne spôsoby prípravy čajov. Na záver nechýbala ochutnávka bieleho, zeleného, zeleno-čierneho a čierneho čaju. Teambuilding a čajovú siestu sme si vychutnali 29. júna 2022 v Hoteli Titris Sorea v Tatranskej Lomnici. Ďakujeme pani riaditeľke hotela za milé prijatie a jeho zamestnancom za starostlivosť o nás. Naše poďakovanie patrí aj PhDr. Darine Siskovičovej, vďaka ktorej bol náš deň obohatený aj o návštevu wellness centra a chutný obed.