• Súťažíme s ANJ

Dňa 26. 9. 2023 mali naši žiaci možnosť získať nové a zaujímavé informácie aj nezvyklým spôsobom. Už tradične sa uskutočnilo podujatie Európsky deň jazykov. Žiaci pripravili pod vedením učiteľov cudzích jazykov pre spolužiakov  rôzne aktivity v anglickom a nemeckom jazyku. V angličtine to boli napríklad prezentácie z projektu Erasmus (Malta, Španielsko) spojené s kvízmi, jazykové hry zamerané na piesne a básne v anglickom jazyku, anglické výrazy z gastronómie formou priraďovania výrazov k obrázkom a kvízu. V nemčine boli úlohy orientované na zapamätanie si slov, jazykolamy, posluch a spev piesne.

Žiaci ocenili prácu svojich spolužiakov potleskom, niektorí žiaci získali malú sladkú pozornosť.

Atmosféra na tejto bola vynikajúca, žiaci ocenili aj inovatívne metódy výučby cudzích jazykov.

Vďaka patrí všetkým pedagógom, ktorí jednotlivé aktivity pripravili