• Akcie školy

• Európsky deň rodičov a školy

• Dňa 9. 11. 2023 sa uskutočnila slávnostná recepcia pri príležitosti Európskeho dňa rodičov a školy pre rodičov žiakov IV.A,IV.B a pozvaných hostí.

Na príprave a priebehu tejto gastronomickej akcie sa podieľali žiaci týchto tried a všetci zamestnanci školy. Žiaci boli rozdelení do pracovných funkcií, v ktorých pracovali počas recepcie.

Prípravu pokrmov zabezpečili žiaci, ktorí boli zadelení do kuchyne. V kuchyni boli rozdelení na teplú kuchyňu, studenú kuchyňu, cukrárenskú výrobu a prípravu miešaných nápojov. Žiaci mali na starosti aj vizuálnu stránku nimi vyrábaných pokrmov, aby sme sa na slávnostnej recepcii cítili dobre nielen my, ale hlavne rodičia.

Žiaci, ktorí mali na starosti servis jedál a nápojov, zabezpečili profesionálnu obsluhu.  Na prezentáciách mali rodičia príležitosť dozvedieť sa niečo o svojich deťoch a o tom, ako trávia čas v škole od 1. do 4. ročníka.

Na túto slávnostnú recepciu budeme veľmi radi spomínať nielen my žiaci, ale aj naši rodičia.